Sanitační sada PLOCHÝ (a-type)

1 ×
Sanitační sada pro připojení naražeče PLOCHÝ. Sada slouží k propláchnutí pivního vedení vodou, sanitačním roztokem a k mechanickému čištění (kohoutu a naražeče).
Obrázek
104,2 EUR 86,09 EUR excl. VAT
Skladem více jak 5 pcs
Personally in shop:zítraWith a delivery company:pozítří
CodeSAN00879ProducerLindr
Average rating100 %
Rated 1×
Add ratingsShow Reviews (1)

Sanitační sada pro čištění pivního vedení s naražecí hlavou PLOCHÝ. Sada slouží k  propláchnutí pivního vedení vodou, sanitačním roztokem a k mechanickému čištění (výčepního kohoutu a naražeče).

Obsah balení:

  • sanitační sud s kovovou hlavou PLOCHÝ (a-type)
  • kartáč na naražeč PLOCHÝ
  • kartáč na výčepní kohouty 10mm
  • 5x sanitační kuličku 8mm
  • sanitační roztok
  • klíč na výčepní kohouty

 

Návod na sanitaci:

Do soudku nalijte zředěný sanitační roztok v předepsaném poměru. Naražte naražeč a natlakujte stejným způsobem, jako když narážíte sud s nápojem. Otevřete páku výčepního kohoutu a čekejte, dokud sanitační roztok nevytlačí zbytky nápoje. Roztok nechte cca 10 minut působit. Po 10 minutách odražte naražeč, vložte do hadice za naražeč sanitační kuličku a nechte ji projít vedením. Nezapomeňte z výčepního kohoutu vyjmout kompenzátor pro snazší vyndání sanitační kuličky. Postup opakujte podle míry znečištění. Potom nalijte do sanitačního soudku min. 5l čisté vody a vedení vypláchněte. Při sanitaci nezapomeňte na výčepní kohout a naražeč. Je potřeba je rozebrat, namočit do sanitačního roztoku a důkladně vyčistit a odstranit všechny usazeniny.

VýrobceLindr
Discussion about product
Have a question? Are you interested in specific detail? Ask us.
Ask a question
New questionYour nameyour e-mail(E-mail will not be published)TitlePost textAsk
Your nameyour e-mail(E-mail will not be published)Post textAdd reply
Špagi27.06.2021
A review is taken from heureka.czProdukt funguje skvěle.jen na láhvi chemie netesnilo vycko takze to musel udržet sáček.jinak spokojenost.chybi návod ale na youtube jich je dost. Doporučuji
  • Funguje to skvele
  • -
DescriptionDiscussionRating

 

Sleva pro členy cechu domovarníků